Kıbrıs Türk Görmezler Derneği’nin Araba Piyangosu Talihlisi Lefkoşa Kazasında Bulundu,

admin 09 Oca , 2020 0 comments Haberler

       Kıbrıs Türk Görmezler Derneği tam donanımlı göz hastanesi inşası ve görme engellilerin eğitimi yararına çıkarmış olduğu 30.000 adet Araba ve Zengin Elektronik Beyaz Eşya piyango biletlerinin halkımızın yoğun ilgi ve destekleri ile büyük çoğunluğu satılmış olup 281000 TL brüt hasılat elde edilmiştir.

       Kıbrıs Türk Görmezler Derneği kuruluş tarihinden beri 45 yıldır büyük bir başarı ile düzenlemekte olduğu araba ve zengin elektronik beyaz eşya piyangosunun en büyük ikramiyesi olan Suzuki Splash aracı Lefkoşa sakinlerinden Güncan Canbilek Çobanoğlu 12211 no lu piyango bileti ile kazanmıştır.

       Talihlimize aracı 09/01/2019 tarihinde  saat 11:00’da Kıbrıs Türk Görmezler Derneği Genel Merkezi önünde Dernek Başkanı Derviş Yücetürk tarafından kontak anahtarı törenle teslim edilmiştir.Kamuoyuna saygı ile açıklarken, piyango biletlerinin çoğunluğunun tüketilmesine katkı koyan başta duyarlı halkımıza, Okullara, Belediyelere K.T. Barış Kuvvetlerine, Güvenlik Kuvvetlerine tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

NOT:Piyango arabasını kazanan şanslımız Güncan Canbilek Çobanoğlu örnek bir davranış göstererek Kıbrıs Türk Görmezler Derneğimize 1000 tl tebberrü bağışında bulunmuştur.Kamoyuna saygılarımla açıklanır.

                                                     K.T.GÖRMEZLER DERNEĞİ BAŞKANI

                                                                      Derviş Yücetürk